פולינזיה הצרפתית

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- פולינזיה הצרפתית

נכס למכירה בפולינזיה הצרפתית

 

אם החלום שלך הוא לחיות בגן עדן אתה יכול לחשוב על רכישת נכס למכירה בפולינזיה הצרפתית. פולינזיה הצרפתית היא קהילה מעבר לים של צרפת הכוללת יותר מ -100 איים בדרום האוקיאנוס השקט ומשתרעת על פני 2000 ק"מ. פולינזיה מחולקת לארכיפלג של אוסטרל, גמבייר, מרקיז, אגודה וטואמוטוס. האיים מאופיינים בחופי חול לבנים ושחורים, הרים, אזורים מרוחקים מחוספסים ומפלים יוצאי דופן.

פפייט היא הבירה. הוא ממוקם על האי טהיטי, בחלוקה המינהלית של איי הרוח, אשר פפייט היא הבירה המנהלית.

בורה בורה הוא אי קטן בדרום האוקיאנוס השקט, שנמצא צפון-מערב לטהיטי בפולינזיה הצרפתית. מוקף באיים חוליים קטנים ולגונה של מי טורקיז המוגנים על ידי שוניות אלמוגים, היא מפורסמת בזכות צלילה ואתרי נופש יוקרתיים.

למי שיכול להרשות לעצמו, שוק הנדל"ן בורה בורה נמצא בשיא העושר. אם אתה חולם להיות בעלים של נכס למכירה בפולינזיה הצרפתית, במיוחד בבורה בורה, תצטרך לקחת הרבה זמן, מכיוון שתהליך הנדל"ן בפולינזיה הצרפתית הוא די קשה. עם זאת, הפרס על מאמצים כאלה יהיה להחזיק נכס באי היפה ביותר בעולם.

כדי להחזיק נדל"ן בבורה בורה, כל השקעה זרה מחייבת אישור מממשלת פולינזיה הצרפתית. ברוב המקרים, סביר יותר שהממשלה תאשר השקעה אם הפרויקט קשור לעסקים ויוצר אפשרויות תעסוקה טובות למתחם.

אם אתה רוצה לקנות נכס למכירה בפולינזיה הצרפתית ובמיוחד בטהיטי, מושלם, זה נחשב למלכת האוקיאנוס השקט.

האי הגדול שבו מתגוררים יותר מ -70% מהאוכלוסייה מתעלם לעתים קרובות על ידי המטיילים. אבל זו טעות גדולה. "העיר" האמיתית היחידה בפולינזיה הצרפתית, פפאטה יכולה להיות מקום נחמד לחקור ואיפה לחפש נכסים למכירה בפולינזיה הצרפתית.

מקום נוסף לרכישת נכסים למכירה בפולינזיה הצרפתית הוא Fakarava, הידוע כקצה העולם.

שמורת ביוספרה של אונסק"ו, פקרבה היא אחד הסודות השמורים ביותר בפולינזיה הצרפתית, אז מהרו להגיע לכאן. אטול האלמוגים הגדול מציע הרבה יותר מסתם צלילה ברמה עולמית.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB